Menü Kapat
Teklif İste
<strong>Hayal gücünün ve yenilikçi</strong> düşüncelerin gücüne inanıyoruz!

Hayal gücünün ve yenilikçi düşüncelerin gücüne inanıyoruz!

Kodes, yenilikçi ve özgün dijital çözümler sunarak işletmelerin başarısına katkı sağlayan, sektöründe lider bir dijital pazarlama ve yazılım ajansıdır. Misyonumuz, müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak ve başarılarını sürekli kılmaktır. Bu doğrultuda, güçlü stratejiler ve etkileyici projelerle hizmetlerimizi sunuyoruz.

Kodes olarak, hizmetlerimiz arasında web tasarım, web ve mobil uygulama geliştirme, sosyal medya yönetimi, SEO, SEM, içerik pazarlaması, marka yönetimi ve dijital pazarlama kampanyaları bulunmaktadır. İşletmelerin dijital dünyada güçlü bir varlık göstermelerine ve rekabet avantajı sağlamalarına olanak tanıyan hizmetlerimizle, müşteri bağlılığını güçlendirmeye ve sektörde liderliğe yükselmeye katkıda bulunuyoruz.

Yaratıcı ve deneyimli ekibimiz, her müşterinin ihtiyaçlarını ve hedeflerini dikkatlice analiz eder ve buna göre özelleştirilmiş stratejiler geliştirir. Sürdürülebilir büyüme sağlamak, işletmelerin verimliliğini artırmak ve dijital dönüşümü gerçekleştirmek için çevik ve esnek çözümler sunuyoruz. Ayrıca, benzersiz kullanıcı deneyimleri sunarak ve marka değerini yükselterek iş birliği içinde büyümeye odaklanıyoruz.

Kodes, müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak benimseyen bir anlayışla çalışır ve projelerin başından sonuna kadar müşteriyle işbirliği içinde hareket eder. İşletmelerin hedeflerine ulaşmasına ve potansiyelini ortaya çıkarmasına yardımcı olmak için sürekli olarak yenilikçi ve yaratıcı fikirlerle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Başarıya kilitlenmek, hedeflerinize ulaşmak ve dijital dünyada fark yaratmak için Kodes ile birlikte çalışın. İşletmenizin başarısı için anahtar çözümler sunarak, yaratıcılığınızı ve potansiyelinizi serbest bırakmanıza yardımcı oluyoruz. Kodes ile başarıya ulaşın ve sektörünüzde liderliğe yükselin!

01

Müşteri Odaklıyız

Müşteri memnuniyeti, işimiz için en temel ve kritik değerdir. Bu nedenle, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onların beklentilerini karşılamak için yenilikçi, yüksek kaliteli ürün ve hizmetleri sunarak, müşteri deneyimimizi sürekli olarak geliştirmeye çalışıyoruz.

02

Önceliğimiz Kalite

Yenilikçi teknolojilerle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, sektörde ileri konumda olmak için ürün ve hizmet kalitemizi sürekli olarak geliştiriyoruz.

03

Şeffaflıklığı Benimsiyoruz

Şeffaflığın önemine kuvvetle inanıyor, güçlü bağlar kurmanın vazgeçilmez bir unsuru olan güvenin önemini çok iyi biliyoruz. Bu nedenle, her zaman açık ve dürüst olmayı amaç edinip tüm iletişim ve karar verme süreçlerinde bu prensibimizi benimseyerek hareket ediyoruz.

04

Sürekli İyileştirme

Her zaman gelişme potansiyelinin olduğuna ve her zorluğun da daha iyi olma fırsatı sunacağına inanıyoruz. Bu inanç, tüm çalışmalarımızda mükemmeliyeti hedeflemeyi ve bu yolda ilerleyerek, kendimizi ve işimizi geliştirme fırsatı sunacağını biliyoruz.

Doğru iletişim araçlarıyla, deneyimlerinizi değiştirin.

İnsanlık tarihi 300 bin yılı geride bıraksa da geçtiğimiz yüz yılın en büyük atılımı iletişimin artık çok daha kolay yapılabilmesiydi. Günümüzde ise bu rolü kuşkusuz hayatımızın her alanına giren yazılımlar üstleniyor. Biz kodese girenleri tek tek ajandamıza not almaya devam etsek te iş dünyasında 7/24 ulaşılabilir dijital verilere ihtiyaç var. Bu nedenle hedefinize ulaşmada size eşlik edecek özel yazılım projeleri geliştiriyor; operasyonunuzu destekleyen profesyonel çözümler üretiyoruz.

Yazılımları sizin beklentilerinize uyacak değişikliklerle kopyalamıyor; hedef pazarınız ve başarınız için çalışmasını sağlıyoruz. Kurumsal web site, e-ticaret, web servis, otomasyon sistemleri gibi tüm hizmetlerimizde özgün düşünüyor, yeni standartları belirleyen hamleleri cesurca atabiliyoruz.

AssanAlüminyum Turkcell Kenwood
Unilever Cif Magnum
Schneider Electric Golden Meyve Suları Sağlık Bakanlığı
Visa Knorr Teb
Beko Volvo FinansBank
AYGM Simit Sarayı Nescafe
Scanina Anadolu Grubu Koç
Bu hücreyi sizin için ayırdık!
bize ulaşın

Bizimle iletişime geçin!

Ne yazık ki, henüz telepatik iletişim becerilerimizi geliştirmediğimiz için, bu formu doldurmanız gerekiyor. Ama endişelenmeyin, formu doldurduktan sonra size geri döneceğiz ve sizi mutlu edecek cevaplar vereceğiz.

Sorularınız, önerileriniz, şikayetleriniz varsa veya sadece bir merhaba demek isterseniz de, lütfen çekinmeyin. Hayatınızın geri kalanı için bize minnettar kalacaksınız!

İletişim Tercihi
Teklif İste Whatsapp Telefon İletişim Formu Teklif Formu close