Menü Kapat
Teklif İste
1
 • Müşteri
  • Ersu Meyve
 • Hizmetler
  • Web Tasarım
  • Web Yazılım
 • Yayın Tarihi
  • Mayıs 2022
Siteyi Ziyaret Et

Ersu Web Tasarım ve Yazılım Çalışması

Web Tasarım ve Yazılım alanında, Ersu'ya özgün bir web tasarımı sunmanın mutluluğunu yaşadık. Bu çağdaş ve zarif tasarım, Ersu'nun hizmetlerini, ürünlerini ve ilkelerini kullanıcı deneyimini öne çıkararak etkin bir biçimde ifade eder. Web sitesinin yazılımsal temeli ise, hızlı ve güvenilir bir işlem performansı elde etmek üzere iyileştirilmiştir. Bunun yanı sıra, yöneticilerin içeriği ve yapıyı rahatlıkla düzenlemelerine imkan sağlayan esnek bir yapı oluşturduk. Gerçekleştirdiğimiz bu web tasarımı ve yazılım süreci ile Ersu'nun dijital alanda önemli bir konum kazanmasına destek olduk. Web sitesinin kullanıcı dostu tasarımı ve hızlı işleyişi sayesinde, Ersu'nun potansiyel müşterilere ulaşması ve hedef kitleyle verimli bir iletişim kurması mümkün hale gelmiştir.

Ersu için yürüttüğümüz bu başarılı proje, gösterdiğimiz referans işlerimiz arasında yer alarak, deneyimimizin ve profesyonel hizmet yaklaşımımızın bir kanıtıdır. Bu vesileyle, gelecek projelerde de müşterilerimize en üst düzeyde hizmet verme taahhüdümüzü devam ettireceğiz.

Web Tasarım İş Sürecimiz

Bilgi Edinme: Projenin amacı, hedeflenen kullanıcılar ve içerik hakkında derinlemesine bilgi edindik,
Yapılandırma: Web sitesinin düzeni ve kullanılacak teknolojiler hakkında karar verildi,
Web Tasarım: Kullanıcıların web sitesini ziyaret ettiğinde nasıl hissedeceği ve nasıl reaksiyon göstereceği üzerinde UI/UX tasarımları geliştirildi,
Yazılım: Web sitesinin front-end ve back-end yüzü oluşturuldu,
Denetleme ve Yayınlama: Web sitesi üzerindeki hatalar tespit edildi, düzeltildi ve web sitesi aktif hale getirildi.

Teklif İste Whatsapp Telefon İletişim Formu Teklif Formu close